| Gebruik | oliefilter, waterfilter, vloeistoffilter |
|---|---|
| Type | vloeistoffilterzak |
| Materiaal van de zak | Nylon |
| sollicitatie | Water, koffie, vloeistoffiltratie |
| Maat | Op maat gemaakt |
| Gebruik | waterfilter, Vloeibare Filter, luchtfilter |
|---|---|
| Type | vloeistoffilterzak |
| Materiaal van de zak | Polyester, Nylon, pp |
| sollicitatie | Water, koffie, vloeistoffiltratie |
| Maat | Op maat gemaakt |
| Gebruik | waterfilter, Vloeibare Filter, luchtfilter |
|---|---|
| Type | Gaasfilterzak, 1#/2#/3#/4# |
| Materiaal van de zak | Polyester, Nylon, pp |
| sollicitatie | Water, koffie, vloeistoffiltratie |
| Maat | Op maat gemaakt |
| Gebruik | PE/PP/Nylon brouwt de vloeibare filterzak/de filtersok voor koude koffie |
|---|---|
| Type | vloeistoffilterzak |
| Materiaal van de zak | Polyester, Nylon, pp |
| sollicitatie | Water, koffie, vloeistoffiltratie |
| Maat | Op maat gemaakt |
| Gebruik | Vloeistoffilter |
|---|---|
| Type | Mesh Filter Bag |
| Materiaal van de zak | Nylon, PP, PE |
| sollicitatie | Water, koffie, vloeistoffiltratie |
| Maat | Op maat gemaakt |
| Gebruik | Vloeistoffilter |
|---|---|
| Type | Mesh Filter Bag |
| Materiaal van de zak | Nylon, PP, PE |
| sollicitatie | Water, koffie, vloeistoffiltratie |
| Maat | Op maat gemaakt |
| materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramide, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 10,8 tot 2,0 mm |
| Oppervlakteafwerking | Gezengd, Gekalanderd, Thermisch gefixeerd |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramide, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 10,8 tot 2,0 mm |
| Oppervlakteafwerking | Gezengd, Gekalanderd, Thermisch gefixeerd |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | PPS filterzak |
|---|---|
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaar |
| Type | Pocket Filter, stoffilterzak, niet-geweven filter |
| Gebruik | Vloeistoffilter |
|---|---|
| Type | Mesh Filter Bag |
| Materiaal van de zak | Nylon, PP, PE |
| sollicitatie | Water, koffie, vloeistoffiltratie |
| Maat | Op maat gemaakt |