| Naam van het product | De Filterzak van het Polyimidestof |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 500 g/m2 tot 550 g/m2 |
| Productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Materiaal van Zak | Non-woven |
| Materiaal | arcylic |
| formaat | Custiomized |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Naam van het product | P84 (Polyimide) met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, P84 (Polyimide) met PTFE-membraanfilterzak |
| Gewicht | 500~550GSM |
| product name | Polyester Filter Bag |
|---|---|
| Materiaal | Arcylic, Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
| Thickness | 1.8mm |
| usage | Dust Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Nomex (Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | Industrie stofafscheider |
| Type | Zakfilter, Aramid-Filter |
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Productnaam | Zak van de polyester de niet-geweven Filter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | Polyester mengen van vezel antistatische filtertas |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cement Palnt, energiecentrale, staalplant |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter |
|---|---|
| Type | Industriële stofverzamelaar, niet-geweven filter, omgekeerde lucht |
| Materiaal van de zak | Nomex,P84,PTFE,Polyester,PPS,Aramid,Glasvezel |
| Toepassing | Industriële stofverzamelaar, industriële stofverwijdering, stofverzamelaar zakhuis |
| grootte | Dia 100-160mm/lengte 2000mm-10000,Aangepaste stoffilterzak |
| Productnaam | PPS Filterzak |
|---|---|
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Type | Zakfilter, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |