| Toepasselijke industrie | industriële stofcollector |
|---|---|
| Productnaam | PPS, Polyester de filterkokers, van Nomex (Aramid) |
| Gebruik | Stoffilter |
| certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | PPS, Polyester de filterkokers, van Nomex (Aramid) |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Industriële Stofcollector |
| Gebruik | Luchtfilter, Stoffilter, vloeibare filter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 300GSM~850GSM |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, Vloeibare Filter, stofcollector, Vloeibare filtratie |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, Stofzuigerdocument Zak, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Materiaal van zak | Niet-geweven Aramid, Polyester, Glasvezel |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, cementinstallatie, de Zakhuis van de Stofcollector, asfaltmen |
| De toepasselijke industrieën | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw works , Voedsel & Drankfabriek |
| Naam van het product | PPS, Polyester de filterkokers, van Nomex (Aramid) |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | industriële stofcollector |
| Gebruik | Stoffilter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Toepasselijke Industrie | industriële stofcollector |
|---|---|
| Naam van het product | PPS, Polyester de filterkokers, van Nomex (Aramid) |
| Materiaal van zak | Aramid, PPS, PTFE, Polyester, glasvezel |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Gebruik | Stoffilter |
| Toepasselijke Industrie | industriële stofcollector |
|---|---|
| Naam van het product | PPS,Polyester,Nomex ((Aramid) gevouwen filterhulzen |
| Materiaal van zak | Aramid, PPS, PTFE, Polyester, glasvezel |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Gebruik | Stoffilter |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter, Nomex, Aramid |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Naaiende Draad | Polyester, Aramid, PTFE |
| Grootte | customed |
| Productnaam | Filterzak van glasvezel |
|---|---|
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocketfilter, glasvezelfilter |
| Gewicht | 630GSM |
| Maat | Aangepast |
| product name | Nomex,PTFE,Polyester,Fiberglass Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Size | Customized |