| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Naam van het product | PPS filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementenfabriek, staalfabriek, elektriciteitscentrale. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, PPS Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Gebruik | Vloeibare Filter |
|---|---|
| Type | Mesh Filter Bag |
| Materiaal van zak | Nylon, pp, PE |
| Toepassing | water, koffie, Vloeibare filteration |
| Grootte | Custiomized |
| Gebruik | Airrfilter, Vloeibare Filter, waterfilter |
|---|---|
| Type | vloeibare filterzak |
| Materiaal van zak | PTFE, Polyester, Nylon, pp |
| Toepassing | water, koffie, Vloeibare filteration |
| Grootte | Custiomized |
| Productnaam | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, polyester filter |
| Gewicht | 450 ~ 550 g / m2 |
| Naam van het product | Zak van de polyester de antistatische filter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Polyesterfilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | FMS de zak van de Glasvezelfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | gebruikt in Staalfabriek, Cementinstallatie, Verbranding, Steenkool brandende boiler, Verspillerverb |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, FMS Glasvezelfilter |
| Gewicht | 800gsm |
| Alkaliweerstand | - Jawel. |
|---|---|
| Weerstand | Bestand alkali |
| Materiaal | Polyester |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Temperatuurbestendigheid | 120℃ |
| Alkaliweerstand | - Jawel. |
|---|---|
| Weerstand | Bestand alkali |
| Materiaal | Polyester |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Temperatuurbestendigheid | 120℃ |
| Alkaliweerstand | - Jawel. |
|---|---|
| Weerstand | Bestand alkali |
| Materiaal | Polyester |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Temperatuurbestendigheid | 120℃ |