| gebruik | Vloeibare Filter/Water Vloeibare Filter/Oliefilter |
|---|---|
| Type | Zak van de de Zak de Vloeibare Filter van de oliefilter |
| Materiaal | PTFE, Nylon, pp, PE, NMO |
| TOEPASSING | water, koffie, Vloeibare filteration, de collector van het de industriestof, stoffilter |
| Grootte | Custiomized |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Gebruik | Airrfilter, Vloeibare Filter, waterfilter |
|---|---|
| Type | vloeibare filterzak |
| Materiaal van zak | PTFE, Polyester, Nylon, pp |
| Toepassing | water, koffie, Vloeibare filteration |
| Grootte | Custiomized |
| Productnaam | Polyester, Polypropyleen, Nomex, PPS, P84-Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | staalfabriek, elektrische centrale, cementinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Liquid Filter |
|---|---|
| Type | Mesh Filter Bag |
| Materiaal van de zak | Nylon, PP, PE |
| Toepassing | Water, koffie, vloeistoffiltratie |
| Grootte | Custiomized |
| Productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |