| Productnaam | Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM tot 850GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Hoogtemperatuurbestendige antistatische filters |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Filter voor industriële stofverzamelaars |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | De industriële Zak van de Stoffilter |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaarfilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| gewicht | 400 tot 550GSM |
| Maat | Pas aan |
| materiaal | Polyester, PPS, Aramide, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 10,8 tot 2,0 mm |
| Naaigaren | Polyester, aramide, PTFE |
| Maat | aangepast |
| Productnaam | Nomex, PTFE, polyester, glasvezel filterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Polyester, Polypropyleen, Nomex, PPS, P84-Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | staalfabriek, elektrische centrale, cementinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, vloeistoffilter, stofafscheider, vloeistoffiltratie |
|---|---|
| Type | Zakfilter, gaasfilterzak, papieren stofzuigerzak, stoffilterzak, niet-geweven filter |
| Materiaal van de zak | Aramide, niet-geweven, polyester, PTFE, glasvezel |
| sollicitatie | Industriële stofverzamelaar, cementfabriek, stofverzamelaar zakhuis, asfaltmengsel, industriële stof |
| Toepasselijke industrieën | Vervaardigingsfabriek, Energie en mijnbouw, bouwwerkzaamheden, voedsel- en drankenfabriek |
| Productnaam | P84 (polyimide) stoffilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaarfilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 400 tot 550GSM |
| materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramide, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 10,8 tot 2,0 mm |
| Oppervlakteafwerking | Gezengd, Gekalanderd, Thermisch gefixeerd |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Toepasselijke industrie | Stofafscheider |
|---|---|
| Productnaam | Glasvezel Nomex Polyester filterzak |
| Gebruik | Stoffilter |
| Certificaat | ISO9001:2008 |
| Gewicht | 450GSM tot 850GSM |