| product name | Nomex,PTFE,Polyester,Fiberglass Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Size | Customized |
| Productnaam | PTFE P84 (polyimide) stoffilterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaarfilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 400 tot 550GSM |
| MAAT | aanpassen |
| Naam van het product | P84 (polyimide) stoffilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaarfilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 400 tot 550GSM |
| Productnaam | PPS filterzak |
|---|---|
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Type | Zakfilter, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Naam van het product | De Filterzak van het Polyimidestof |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 500 g/m2 tot 550 g/m2 |
| Productnaam | PPS Nomex hoge temperatuur filterzak |
|---|---|
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaar |
| Type | Pocket Filter, stoffilterzak, niet-geweven filter |
| Productnaam | P84 (polyimide) stoffilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | cementfabriek, staalfabriek, elektriciteitscentrale enz. |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaarfilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 400 tot 550GSM |
| Productnaam | P84 (polyimide) stoffilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaarfilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 400 tot 550GSM |
| Productnaam | Filterzak, niet-geweven |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementenfabriek, elektriciteitscentrale, staalfabriek, mijnbouwcentrale, enz. |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocket Filter, Aramid Filter |
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Material | PTFE ,PPS,P84,Fiberglass |
|---|---|
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon black,cement plant |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Weight | 750GSM~850GSM |