| Productnaam | Polyester met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter |
| gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | glasvezel |
| Naam van het product | PPS filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, elektrische centrale, staalfabriek, Asfaltinstallatie, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, PPS Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | Gevoelde Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, elektrische centrale, staalfabriek, Asfaltinstallatie, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, Aramid-de Zak van de Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Gewicht | 830GSM |
| Grootte | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | glasvezel |
| Productnaam | De Filterzak van het Polyimidestof |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 500~550GSM |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| product name | Nomex,PTFE,Polyester,Fiberglass Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Size | Customized |
| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Zak de op hoge temperatuur van de Glasvezelfilter |
|---|---|
| Gebruik | Industrie stofafscheider |
| Type | Zakfilter, FMS Filter |
| Gewicht | 800GSM |
| Grootte | Aangepast |