| Naam van het product | Van de Nomex (Aramid) oil&water de afstotende Filter Zak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek, Mijninstallatie. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter de filterzak, van Nomex (Aramid) |
| Gewicht | 500~550GSM |
| Naam van het product | De filterzak niet-geweven van Nomex (Aramid) |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek, Mijninstallatie, Asfaltinstallatie |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter de filterzak, van Nomex (Aramid) |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Materiaal | doek van de polyester de antistatische filter |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
| Type | ocket filtreer, de Zak van de Netwerkfilter, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het |
| formaat | Custiomized |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| productnaam | De Zak van de Arcylicfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Naam van het product | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | Zak van de polyester oil&water de afstotende filter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | gebruikt in voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemis |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, de Zak van de Polyesterfilter |
| Gewicht | 500~550GSM |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Materiaal van Zak | Non-woven |
| Materiaal | arcylic |
| formaat | Custiomized |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Naaiende Draad | Polyester, Aramid, PTFE |
| Grootte | customed |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |