| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Materiaal van Zak | Non-woven |
| Materiaal | arcylic |
| formaat | Custiomized |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Naaiende Draad | Polyester, Aramid, PTFE |
| Grootte | customed |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Gebruik | Vloeibare Filter/Water Vloeibare Filter |
|---|---|
| Type | De zak van de zakfilter Mesh Filter Bag |
| Materiaal van Zak | Polypropyleen, polyester, Nylon |
| Toepassing | water, koffie, Vloeibare filteration, de collector van het de industriestof, stoffilter |
| Grootte | Custiomized |
| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, nylon, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Grootte | Custiomized |
| Usage | Dust Filter,Liquid Filter,Air filter,Industry Dust Collector |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, nylon, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Grootte | Custiomized |
| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, nylon, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Grootte | Custiomized |
| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, nylon, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Grootte | Custiomized |
| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, nylon, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Grootte | Custiomized |
| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, staal, Luchtfilter |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, impuls straal, omgekeerde die lucht, aan het materiaal van de staalwerke |
| Material of bag | Fiberglass,Nylon,PE,Non-woven,PTFE |
| Materiaal | PTFE, Glasvezel, Nomex, Glasvezel/P84/PTFE/Nomex, Polyester |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, de zak van de stoffilter voor cemetfabriek etc., baghouse sto |