| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| product name | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | PTFE-filterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, PTFE Filter |
| MAAT | Aangepast |
| Materiaal van de zak | PTFE |
| Productnaam | PTFE, P84, glasvezel filterzak |
|---|---|
| Gewicht | 850gsm |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Materiaal | Glasvezel |
| Productnaam | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie,farmaceutische industrie,niet-dermetalen metallurgie,chemische installa |
| Gebruik | Stoffilter |
| Materiaal | Polyester antistatisch afstotend naaldgevoel |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, polyester filter |
| Gewicht | 450 ~ 550 g / m2 |
| Productnaam | polyester met PTFE-filterzak met membraan |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | de filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |