| Productnaam | Nomex Aramid PPS PTFE P84 Polyester filtertas |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | industriële stofcollector |
| Gebruik | Stoffilter |
| certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Nomex Aramid PPS PTFE P84 Polyester filtertas |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | cementfabriek, staalfabriek, elektriciteitscentrale enz. |
| Gebruik | Luchtfilter, stoffilter |
| certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| Productnaam | Nomex Aramid PPS PTFE P84 Polyester filtertas |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | cementfabriek, staalfabriek, elektriciteitscentrale enz. |
| Gebruik | Luchtfilter, stoffilter |
| certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 400GSM tot 550GSM |
| Toepasselijke industrie | Stofcollector |
|---|---|
| Productnaam | Glasvezel Nomex Polyester filterzak |
| Gebruik | Stoffilter |
| Certificaat | ISO9001:2008 |
| Gewicht | 450GSM tot 850GSM |
| Toepasselijke industrie | industriële stofcollector |
|---|---|
| Productnaam | nomex Polyesterfilterzakjes |
| Gebruik | Stoffilter |
| Certificaat | ISO9001:2008 |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | De zak van de Baghousefilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | gebruikt in voedsel en drank de industrie, cementinstallatie, elektrische centrale, staalfabriek, de |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, al naald gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | PPS filterzak |
|---|---|
| gewicht | 500GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Type | Zakfilter, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Productnaam | PPS filterzak |
|---|---|
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Type | Zakfilter, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |