| Productnaam | PTFE-filterzak |
|---|---|
| Toepassing | De filtratie van het zakhuis |
| Gebruik | Zakfilter, Luchtfilter, Stoffilter, vloeibare filter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Productnaam | PTFE met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Toepassing | De filtratie van het zakhuis |
| Gebruik | Zakfilter, Luchtfilter, Stoffilter, vloeibare filter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| product name | Nomex,PTFE,Polyester,Fiberglass Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Size | Customized |
| Naam van het product | Gevoelde Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, elektrische centrale, staalfabriek, Asfaltinstallatie, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, Aramid-de Zak van de Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Usage | Dust Filter,Air Filter,Liquid Filter,dust collector,Liquid filtration |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, Stofzuigerdocument Zak, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Materiaal van zak | Niet-geweven Aramid, Polyester, PTFE, Glasvezel |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, cementinstallatie, de Zakhuis van de Stofcollector, asfaltmen |
| De toepasselijke industrieën | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw works , Voedsel & Drankfabriek |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter |
|---|---|
| Type | Industriële stofverzamelaar, niet-geweven filter, omgekeerde lucht |
| Materiaal van de zak | Nomex,P84,PTFE,Polyester,PPS,Aramid,Glasvezel |
| Toepassing | Industriële stofverzamelaar, industriële stofverwijdering, stofverzamelaar zakhuis |
| grootte | Dia 100-160mm/lengte 2000mm-10000,Aangepaste stoffilterzak |
| Naam van het product | De zak van de polyesterfilter |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | De Filterzak van het Polyimidestof |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 500 g/m2 tot 550 g/m2 |
| Productnaam | Zak de op hoge temperatuur van de Glasvezelfilter |
|---|---|
| Gebruik | Industrie stofafscheider |
| Type | Zakfilter, FMS Filter |
| Gewicht | 800GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Productnaam | Polyester, Polypropyleen, Nomex, PPS, P84-Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | staalfabriek, elektrische centrale, cementinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |