| Productnaam | Nomex met PTFE-filterzak met membraan |
|---|---|
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, staal, luchtfilter. |
| Type | Zakfilter, pulsstraal, omgekeerde lucht, gebruikt voor staalfabriekapparatuur |
| Productnaam | PPS met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, staal, luchtfilter. |
| Type | Zakfilter, pulsstraal, omgekeerde lucht, gebruikt voor staalfabriekapparatuur |
| Materiaal van de zak | Glasvezel, PE, niet-geweven, PTFE |
| Productnaam | vilten filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementfabriek, elektrische centrale, staalfabriek, asfaltcentrale, mijnbouwinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, PP-filterzak |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | vilten filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementenfabriek, elektriciteitscentrale, staalfabriek, enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, PPS-filterzak |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, industriële stofverzamelaar |
|---|---|
| Maat | Op maat gemaakt |
| sollicitatie | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Werktemperatuur | 130 - 260 graad |
| Gewicht | 450-600GSM |
| materiaal | Polyester, PPS, Aramide, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 10,8 tot 2,0 mm |
| Naaigaren | Polyester, aramide, PTFE |
| Maat | aangepast |
| materiaal | Polyester, PPS, Aramide, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 10,8 tot 2,0 mm |
| Oppervlakteafwerking | Gezengd, Gekalanderd, Thermisch gefixeerd |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | PTFE-filterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, PTFE Filter |
| Maat | Aangepast |
| Materiaal van de zak | PTFE |
| Productnaam | Polypropyleen ((PP) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedingsmiddelenindustrie, cementfabriek |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Polypropyleen ((PP) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedingsmiddelenindustrie, cementfabriek |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |