| Productnaam | Zak van de polyester de niet-geweven Filter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, industriële stofverzamelaar |
|---|---|
| Type | Zakfilter, polyester stoffilterzak, stofafscheider |
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, polyester |
| Materiaal | Polyester |
| Maat | Bewaarder |
| Naam van het product | Polypropyleen ((PP) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedingsmiddelenindustrie, cementfabriek |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | Op maat |
| Naam van het product | Jetstoffilter,hoogtemperatuur Nomex filterstofstof filterzak,naaldfilterzak,PPS filterzakken |
|---|---|
| Materiaal van de zak | Aramid, Glasvezel, PTFE, P84, PPS, Nomex, Polyester |
| Gewicht | 400-600GSM ((± 5%) |
| Type | Mesh Filter Bag, industriële stofverzamelaar, niet-geweven filter |
| grootte | Gepersonaliseerde stoffilterzak, 130*6000mm |
| Productnaam | Filterzak voor stofverzamelaars |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, Polyester Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | PPS Filterzak |
|---|---|
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Type | Zakfilter, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
|---|---|
| Efficiëntie | Hoog rendementfiltratie |
| Materiaal | gevoeld |
| Dikte | 10,8 tot 2,0 mm |
| Zuurresistentie | - Ja, dat klopt. |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Material | PTFE ,PPS,P84,Fiberglass |
|---|---|
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon black,cement plant |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Grootte | Custiomized |