| Productnaam | Aramid-olie- en waterwerende filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Gipsfabriek, cementfabriek, afvalverbrandingsinstallatie, vloeibare vloeibaar bedketel en steenkoolk |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, Nomex ((Aramid) Naaldfilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Nomex ((Aramid) met PTFE-filterzak met membraan |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementfabriek, elektrische centrale, staalfabriek, mijnbouwinstallatie, asfaltcentrale enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, Aramid Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM tot 850GSM |
| Maat | Aangepast |
| materiaal | Aramide |
|---|---|
| Grof linnen | Aramide |
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Oppervlakteafwerking | Gezengd, Gekalanderd, Thermisch gefixeerd |
| Anti-zuur | Uitstekend |
| materiaal | Polyester, PPS, Aramide, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 10,8 tot 2,0 mm |
| Naaigaren | Polyester, aramide, PTFE |
| Maat | aangepast |
| Productnaam | Polyester, Polypropyleen, Nomex, PPS, P84-Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | staalfabriek, elektrische centrale, cementinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Polyester, Polypropyleen, Nomex, PPS, P84-Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | staalfabriek, elektrische centrale, cementinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Nomex met PTFE-filterzak met membraan |
|---|---|
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, staal, luchtfilter. |
| Type | Zakfilter, pulsstraal, omgekeerde lucht, gebruikt voor staalfabriekapparatuur |
| Productnaam | Arcylische filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Arcylische filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, niet-derzemsmetallurgie, chemische installat |
| Gebruik | Stoffilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |