| Productnaam | Hoge temperatuur glasvezelfilterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 830GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Materiaal | Glasvezel |
|---|---|
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Cementinstallatie, Lucht, de zak van de stoffilter voor cemet |
| formaat | Op maat |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | 280 graad |
| Monster | gratis |
| Naam van het product | de filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Al Naald Gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | De zak van de glasvezelfilter voor Industrie |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Staalfabriek, Cementinstallatie, Verbranding, Steenkool brandende boiler, Verspillerverbranding, Zwa |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, de zak van de Glasvezelfilter |
| Gewicht | 630GSM |
| Naam van het product | Gevoelde Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek enz. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, PPS filterzak |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | FMS de zak van de Glasvezelfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Staalfabriek, het Non-ferro smelten, Chemisch product, Zwartsel en de Bouw metails. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, FMS de zak van de Glasvezelfilter |
| Gewicht | 800gsm |
| Naam van het product | Zak van de glasvezel oil&water de afstotende filter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Staalfabriek, Cementinstallatie, Verbranding, Steenkool brandende boiler, Verspillerverbranding, Zwa |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, de zak van de Glasvezelfilter |
| Gewicht | 630GSM |
| Naam van het product | Gevoelde Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, elektrische centrale, staalfabriek, Asfaltinstallatie, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, pp-Filterzak |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Naaiende Draad | Polyester, Aramid, PTFE |
| Grootte | customed |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |