| product name | Nomex,PTFE,Polyester,Fiberglass Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Size | Customized |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| product name | FMS,Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Material | PTFE ,PPS,P84,Fiberglass |
|---|---|
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon black,cement plant |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Naam van het product | Glasvezel olie en water afstotend Filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Staalfabriek, cementfabriek, verbranding, steenkoolketel, afvalverbranding, productie van carbon bla |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocketfilter, middelmatig alkalisch glasvezelfilter |
| Gewicht | 630GSM |
| Naam van het product | FMS de zak van de Glasvezelfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Staalfabriek, het Non-ferro smelten, Chemisch product, Zwartsel en de Bouw metails. |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, FMS de zak van de Glasvezelfilter |
| Gewicht | 800gsm |
| Naam van het product | Zak van de glasvezel oil&water de afstotende filter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Staalfabriek, Cementinstallatie, Verbranding, Steenkool brandende boiler, Verspillerverbranding, Zwa |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, de zak van de Glasvezelfilter |
| Gewicht | 630GSM |
| Naam van het product | Zak van de glasvezel oil&water de afstotende filter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Staalfabriek, Cementinstallatie, Verbranding, Steenkool brandende boiler, Verspillerverbranding, Zwa |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, de Middelgrote Alkalizak van de Glasvezelfilter |
| Gewicht | 630GSM |
| Naam van het product | De Zak van de glasvezelfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | gebruikt in Staalfabriek, Cementinstallatie, Verbranding, Steenkool brandende boiler, Verspillerverb |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, de Middelgrote Alkalidoek van de Glasvezelfilter |
| Gewicht | 630GSM |