| Materiaal | Glasvezel |
|---|---|
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Cementinstallatie, Lucht, de zak van de stoffilter voor cemet |
| formaat | Op maat |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | 280 graad |
| Monster | gratis |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Materiaal van Zak | Non-woven |
| Materiaal | arcylic |
| formaat | Custiomized |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | PTFE-filterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, PTFE Filter |
| Grootte | Op maat |
| Materiaal van de zak | PTFE |
| Productnaam | PTFE-filterzak |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, PTFE Filter |
| MAAT | Aangepast |
| Materiaal van de zak | PTFE |
| Naam van het product | 100% zuivere PTFE-Filterzak |
|---|---|
| Gebruik | stoffilter |
| Gewicht | 750gsm |
| formaat | Op maat |
| Type | Zakfilter, impuls straal, omgekeerde die lucht, aan het materiaal van de staalwerken wordt gebruikt |
| Naam van het product | Van PTFE (PTFE) de filterzak |
|---|---|
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, PTFE-Filter |
| Gewicht | 750gsm |
| formaat | Op maat |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Materiaal van Zak | Non-woven |
| Materiaal | arcylic |
| formaat | Custiomized |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Productnaam | Polyester met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Gebruik | Industrie stofafscheider |
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM ~ 550GSM |
| Grootte | Aangepast |
| Naam van het product | De Filterzak van het Polyimidestof |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 500 g/m2 tot 550 g/m2 |