| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Naam van het product | Zak van de polyester de antistatische filter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Polyesterfilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Polyester antistatische filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel- en drankenindustrie, farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische fabriek, bou |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, polyester filter |
| Gewicht | 450 ~ 550 g / m2 |
| Productnaam | Nomex (Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | De pleisterinstallatie, Cementinstallatie, Verspillerverbrandingsoven, Vloeistof maakte - bedboiler |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Aramid-Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Nomx ((Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocket Filter, Aramid Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | Zak van de polyester de antistatische filter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | voedsel en drank de industrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallurgie, chemische installa |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, Polyesterfilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Nomex ((Aramid) olie- en waterwerende filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocket Filter, Aramid Filter |
| Gewicht | 450GSM ~ 650GSM |
| Productnaam | Polyester, PPS, PTFE, Nomex, P84, Glasvezel |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | industriële stofcollector, waterbehandeling |
| Het naaien | Het dubbele Stikken of hete smelting |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Toepasselijke industrie | cementfabriek, staalfabriek, elektriciteitscentrale enz. |
|---|---|
| Productnaam | Polyester Nomex-filterzakken |
| Gebruik | De Filter van de stofcollector |
| Certificaat | ISO9001:2008 |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Van de Nomex (Aramid) filter de zak |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek, Mijninstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |