| Gebruik | Stoffilter, Vloeibare Filter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het polyesterstof, d |
| Materiaal van zak | Niet-geweven, Polyester, PPS, Glasvezel, aramid |
| Materiaal | Polyester, polypropyleen, Niet-geweven PPS |
| Size | Custiomized |
| Naam van het product | De zak van de Baghousefilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | gebruikt in voedsel en drank de industrie, cementinstallatie, elektrische centrale, staalfabriek, de |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, al naald gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Type | Ster of volgens uw tekening |
| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| vorm | Ster of volgens uw tekening |
| Productnaam | Koolstofstalen filterkooi |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | cementfabriek, elektriciteitscentrale, staalfabriek |
| Eigenschap | glad, licht, recht |
| Hoofdfunctie | filterzak skelet |
| Vorm | Douanevorm |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, Vloeibare Filter, stofcollector, Vloeibare filtratie |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Mesh Filter Bag, Stofzuigerdocument Zak, de Zak van de Stoffilter, Niet-geweven Filter |
| Materiaal van zak | Niet-geweven Aramid, Polyester, PTFE, Glasvezel |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, cementinstallatie, de Zakhuis van de Stofcollector, asfaltmen |
| De toepasselijke industrieën | Productieinstallatie, Energie & Mijnbouw, Bouw works |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Staalfabriek, Elektrische centrale, Cementinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Materiaal | Al Gevoelde Naald |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde de Zakkooi van de Staalfilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Cementinstallatie, Elektrische centrale, Staalfabriek |
| Functie | vlot, licht, rechtstreeks |
| Hoofdfunctie | het skelet van de filterzak |
| Vorm | douanevorm |