| Gebruik | Vloeistoffilter |
|---|---|
| Type | Watervloeistoffilterzak, oliefilterzak |
| Materiaal van de zak | PTFE, Nylon, PP, PE |
| sollicitatie | Water, koffie, vloeistoffiltratie |
| Maat | Op maat gemaakt |
| Gebruik | Vloeistoffilter |
|---|---|
| Type | Watervloeistoffilterzak, oliefilterzak |
| Materiaal van de zak | PTFE, Nylon, PP, PE |
| sollicitatie | Water, koffie, vloeistoffiltratie |
| Maat | Op maat gemaakt |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | FMS, polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| materiaal | PTFE, PPS, P84, glasvezel |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, koolstofzwart, cementfabriek |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Vloeistoffilter |
|---|---|
| Type | Mesh Filter Bag |
| Materiaal van de zak | Nylon, PP, PE |
| sollicitatie | Water, koffie, vloeistoffiltratie |
| Maat | Op maat gemaakt |
| Productnaam | P84 (polyimide) stoffilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaarfilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 400 tot 550GSM |
| Productnaam | P84 (polyimide) stoffilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | cementfabriek, staalfabriek, elektriciteitscentrale enz. |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaarfilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 400 tot 550GSM |
| Productnaam | Filterzak voor stofverzamelaars |
|---|---|
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Zakfilter, alle naaldviltfilters |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, staal, roetzwart |