| Materiaal | Polyester, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Naaiende Draad | Polyester, Aramid, PTFE |
| Grootte | customed |
| Productnaam | Aramid-olie- en waterwerende filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Gipsfabriek, cementfabriek, afvalverbrandingsinstallatie, vloeibare vloeibaar bedketel en steenkoolk |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Pocket Filter, Nomex ((Aramid) Naaldfilter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | Nomx ((Aramid) filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | De Collector van het de industriestof |
| Type | Pocket Filter, Aramid Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | De zak van de Baghousefilter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | gebruikt in voedsel en drank de industrie, cementinstallatie, elektrische centrale, staalfabriek, de |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, al naald gevoelde Filter |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Naam van het product | Zak van de polyester de antistatische filter |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | stoffilter |
| Type | Zakfilter, Zak van de Polyester de antistatische Filter |
| Gewicht | 450GSM~650GSM |
| Materiaal | doek van de polyester de antistatische filter |
|---|---|
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
| Type | ocket filtreer, de Zak van de Netwerkfilter, de cirkelzak van de groottefilter, de filterzak van het |
| formaat | Custiomized |
| Toepassing | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, industriële stofverzamelaar |
|---|---|
| Type | Zakfilter, polyester stoffilterzak, stofafscheider |
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, polyester |
| Materiaal | Polyester |
| Maat | Bewaarder |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, industriële stofverzamelaar |
|---|---|
| Type | Zakfilter, polyester stoffilterzak, stofafscheider |
| Materiaal van de zak | Niet-geweven, polyester |
| Materiaal | Polyester |
| Maat | Bewaarder |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, de Collector van het de Industriestof |
|---|---|
| Type | Zakfilter, de filterzak van het polyesterstof, de Collector van het Stoffenstof |
| Materiaal van Zak | Niet-geweven, Polyester |
| Materiaal | Polyester |
| formaat | Custiomized |
| Materiaal | Polyester, P84, PPS, Aramid, PTFE enz. |
|---|---|
| Gewicht | 500~550g/m2 |
| Dikte | 1.8~2.0mm |
| Oppervlakte het Eindigen | Geschroeid, Calandered, hitte-Reeks |
| Vorm | Ster of volgens uw tekening |