| Material | PTFE ,PPS,P84,Fiberglass |
|---|---|
| Usage | Dust Filter,Air Filter,steel,carbon black,cement plant |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Productnaam | PPS Nomex hoge temperatuur filterzak |
|---|---|
| Gewicht | 500GSM~550GSM |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaar |
| Type | Pocket Filter, stoffilterzak, niet-geweven filter |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter |
| gewicht | 500GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter, Nomex, Aramid |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |
| Productnaam | P84 (polyimide) stoffilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | cementfabriek, staalfabriek, elektriciteitscentrale enz. |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaarfilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 400 tot 550GSM |
| Productnaam | P84 (polyimide) stoffilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, stofverzamelaarfilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 400 tot 550GSM |
| Productnaam | Zak de op hoge temperatuur van de Glasvezelfilter |
|---|---|
| gewicht | 830GSM |
| Grootte | aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, staal, zwartsel, cementinstallatie |
| Materiaal | Glasvezel |
| product name | Polyester,Nomex,PPS,P84,Fiberglass,PTFE Filter Bag |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Weight | 750GSM~850GSM |
| Thickness | 1.8-2.8mm |
| Size | Customized |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| Materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | De filterzak van de stofcollector |
|---|---|
| Type | Zakfilter, Polyesternaald Gevoelde Filter, Nomex, Aramid |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Grootte | aangepast |
| Gebruik | Stoffilter, Luchtfilter, stofcollector |