| Productnaam | vilten filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementfabriek, elektrische centrale, staalfabriek, asfaltcentrale, mijnbouwinstallatie enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, aramide stoffilterzak |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Productnaam | vilten filterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Cementenfabriek, elektriciteitscentrale, staalfabriek, enz. |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, PPS-filterzak |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, industriële stofverzamelaar |
|---|---|
| Maat | Op maat gemaakt |
| sollicitatie | De Collector van het de industriestof, Stoffilter, de Filter van het Zakhuis, vloeibaar-Stevige Sche |
| Werktemperatuur | 130 - 260 graad |
| Gewicht | 450-600GSM |
| Productnaam | Filterzak voor stofverzamelaars |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Drukwinkels, Costruction-de werken |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, P84-Filter |
| Gewicht | 500~550GSM |
| Productnaam | Nomex, PTFE, polyester, glasvezel filterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Polyesterfilterzak met olie- en waterwerend middel |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | gebruikt in de voedingsmiddelen- en drankenindustrie, de farmaceutische industrie, non-ferrometallur |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, polyester filterzak |
| Gewicht | 500~550GSM |
| Productnaam | Arcylic met PTFE-membraanfilterzak |
|---|---|
| Toepasselijke industrie | metallurgie, chemie, bouwmaterialen, elektriciteitscentrales, mechanisme-industrie, aardolie, medici |
| Gebruik | Stoffilter |
| Type | Zakfilter, Arcylic filterzak |
| Gewicht | 450GSM~550GSM |
| Gebruik | Stoffilter, luchtfilter, vloeistoffilter, stofafscheider, vloeistoffiltratie |
|---|---|
| Type | Filterzak op hoge temperatuur, gaasfilterzak, papieren stofzuigerzak, stoffilterzak, niet-geweven fi |
| Materiaal van de zak | Aramide, Nomex, Polyester, PTFE, Glasvezel, P84 |
| sollicitatie | Zakkenfilter, cementfabriek, staalfabriek, elektriciteitscentrale |
| Toepasselijke industrieën | Industriële stofafscheider, Energie en mijnbouw, Bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | FMS, polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Polyester, Nomex, PPS, P84, glasvezel, PTFE-filterzak |
|---|---|
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 750GSM~850GSM |
| Dikte | 1,8-2,8 mm |
| Maat | Aangepast |